Sakarya`nın en çok tercih edilen firması olan EVKUR NAKLİYAT ile evinizi sorunsuzca taşıyın. Bazı sebeplerden ötürü Sakarya`da evinizin şehir içi yada şehirler arası taşınmaya karar mı verdiniz ? Bu kararı verdiyseniz yüksek ihtimalle aklınızda takılan bir çok soru vardır. Sonuçta evinizi taşımak için Sakarya`da bulunan onlarca evden eve taşıma firması ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Özellikle ilk defa evinizi taşıyacaksanız, tercih edeceğiniz taşıma firmasını seçmeden önce öğrenmeniz gereken bazı şeyler vardır. Daha bilinçli bir nakliye müşterisi olmanız için öğrenmeniz gerekenleri bir kaç başlık altında size anlayacağız.

Sakarya Evden Eve Taşıma Firmaları

Sakarya`da onlarca evden eve taşıma firması bulunmakta. Peki evinizi sorunsuz taşımanız için hangi firmayı tercih etmeniz gerekiyor ? Öncelikle Sakarya evden eve taşıma firmalarına ulaşmak için internetin gücünden yararlanabilirsiniz. Arama motorlarına “Sakarya evden eve taşıma firmaları” yazarak sıralama sonucunda çıkan bir çok evden eve taşıma firmasının web sitesine ulaşabilirsiniz. 

Sakarya evden eve taşıma firmalarına interneti kullanarak ulaştım ama şimdi ne yapmam gerek ? 

Sakarya’da bulunan bir çok evden eve taşıma firmasına ulaştınız ise yapmanız gereken bu firmalar arasında karşılaştırma yapıp kendiniz bir liste oluşturmanızdır. Sakarya evden eve taşıma firmaları arasında kendinize belirli kriterler belirlemeniz gerekiyor. Bu kriterleri aşağıdaki şekilde oluşturmanızı tavsiye ederiz.

  • UYGUN FİYAT
  • İŞİNDE UZMAN KADRO
  • SİGORTALI & GARANTİLİ
  • ASANSÖRLÜ
  • YETKİ BELGELİ
  • SÖZLEŞME
  • ZAMANINDA TESLİMAT
  • 7/24 DESTEK

Yukarıdaki kriterlere göre Sakarya evden eve taşıma firmalarını listeleyin. Listeniz bulunan firma sayısını 3 e düşürün. Bu 3 evden eve taşıma firması arasında bir firmayı tercih ediniz.

Sakarya Evden Eve Taşıma Fiyatları

Sakarya`da bulunan bir çok evden eve taşıma firmasına ulaştınız. Firmalar arasında karşılaştırma yapıp, güzel bir liste oluşturdunuz. Firmaları tek tek aradınız ama aradığınız firmalar arasında size verilen fiyat yüksek yada bütçenizi aşan fiyatlar mı ? 

Sakarya evden eve taşıma fiyatlarını düşürmenin yolları olduğunu biliyor musunuz ?

Sakarya`da bulunan evden eve taşıma hizmetin bir standardı yoktur. 10 adet Sakarya evden eve taşıma firması arasanız bile yüksek ihtimal bu firmalardan 7 tanesi size farklı fiyatlar verecektir. Öncelikle belirtelim, evden eve taşıma hizmetinde 2 çeşit taşıma türü vardır. 

  1. Sakarya Şehir İçi Taşıma
  2. Sakarya Şehirler Arası Taşıma

Sakarya`da alacağınız hizmet türü ne olursa olsun fark etmez, evden eve taşıma firmalarından aldığınız fiyatı düşürmenin bir kaç yolu bulunmaktadır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz;

1- Evinizde bulunan eşyaları siz kolileyin !

Evinizde bulunan ufak eşyaları Sakarya evden eve taşıma firması kolileme yaparsa %30 daha yüksek fiyat alırsınız. Sakarya evden eve taşıma fiyatını %30 düşürmek için evinizde bulunan ufak eşyaları sizin kolilemenizi tavsiye ediyoruz.

2- Evinizde bulunan eşyaların tam listesini yapın.

Evinizde bulunan eşyaların tam listesini yapın. Bu listeyi Sakarya evden eve taşıma firmalarına WhatsApp yoluyla gönderin. Eşyalarınızın tam listesini gören firma yetkilisi, eşyanın azlığını yada çokluğunu iyi anlayıp yapılacak iş gücünü tam olarak iyi bileceği için size en az %10 daha az fiyat verecektir.

3-Bina içi asansörü kullanımını tercih edin.

Sakarya evden eve taşıma firmaları fiyat verirken eşyaların taşınacağı katta bina içi asansörü var mı yok mu çok önem verirler. Örneğin Evinizin bulunduğu kat 4. Siz 4.cü katta bulunan evinizde bina içi asansörü varsa bunu mutlaka firma yetkisine belirtin. Çünkü bina içi asansörü kullanan evden eve taşıma firması, dışarıdan modüler asansör kurmayacağı için %25 fiyat indirimi uygulayacaktır.

Bu yazımızda Sakarya evden eve taşıma hizmetini profesyonelce uygun fiyatlara almanız için bu yazımızı hazırladık. Amacımız evini taşıyan her müşterimizin bilinçli olarak evinizi taşımasıdır. Bilinçli bir nakliye müşterisi olmanız sorunsuz taşınmanız anlamına gelmektedir.

Evkur NakliyatBlogsakarya evden eve taşıma firmaları,sakarya evden eve taşıma fiyatları
Sakarya`nın en çok tercih edilen firması olan EVKUR NAKLİYAT ile evinizi sorunsuzca taşıyın. Bazı sebeplerden ötürü Sakarya`da evinizin şehir içi yada şehirler arası taşınmaya karar mı verdiniz ? Bu kararı verdiyseniz yüksek ihtimalle aklınızda takılan bir çok soru vardır. Sonuçta evinizi taşımak için Sakarya`da bulunan onlarca evden eve taşıma...