Serdivan Evkur Evden Eve Nakliyat.
İnsanlar için taşınmak artık çok sıradan bir durum olmaya başladı. Birçok sebepten dolayı insanlar artık şehir değiştirmek durumda kalıyor. Yaşadığı şehirde kullandığı eşyaları ne yapacağı konusunda sadece birkaç alternatifi bulunuyor. Eşyalarını ikinci el eşya alan dükkanlara satmak bunlardan biri. Ancak bu dükkanlar o kadar komik fiyatlar teklif ediyorlar ki insan içinden “onlara satacağıma çöpe atarım” diye geçirebiliyor. Diğer bir seçenekse ikinci el olarak başkalarına eşyalarını satmak oluyor. Ancak bu da sanıldığı kadar kolay olmuyor. Çünkü toptan bir şekilde alacak birilerini bulmak oldukça zor olmakta ve eşyaları tek tek farklı ihtiyaç sahiplerini bulmak satmak gerekiyor. Bu da hayli zorlu ve zaman alan bir süreç oluyor. İnsanların en çok tercih ettiği yöntemse eşyalarını bir nakliye firması ile yeni evine taşıtmak oluyor. Evkur taşımacılık ile insanlar eşyalarını gönül rahatlığıyla taşıtarak, sorunsuz bir nakliye deneyimi yaşıyorlar.
Nakliye Firması Seçilirken Dikkat Edilecekler
Her nakliye firması sizi mutlu etmeyebilir. En sevdiğiniz kahvaltı takımınızın kırılmasını istemezsiniz. Ya da mobilyalarınızı kırık dökük bulmak çok da mutluluk verici olmayacağı kesin. Her zaman bir yerden başka bir yere eşya taşıtmadığınız için devamlı kullandığınız bir nakliye firmasının olması ihtimali de çok düşük. İşte bu nedenle eşyalarını taşıtacağınız nakliye firmasını seçerken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır. Peki bu dikkat etmeniz gereken noktalar neler?
Fiyat-Performans İncelemesini İyi Yapın
Pahalı olan bir hizmetin her zaman daha kaliteli olacağını iddia etmek doğru olmaz. Bazı zamanlar aldığınız pahalı bir hizmetten de defalarca pişman olup, başınızı taşlara vurduğunuz zamanlar olmuştur. Ancak piyasada sunulan en ucuz hizmetin kalitesiz olma ihtimali daha yüksektir. Ucuz çalışan nakliyat firmaları kalitesiz taşıma malzemeleri kullanabilir, kaçak ve ucuz işçi çalıştırabilir, eski ve yolda bırakabilecek nakliye araçları kullanabilir vs. Ucuz taşıyan bir firmanın kaliteli hizmet verme ihtimalinin en yüksek olduğu durum firmanın sektörde yeni olması ve müşteri potansiyelini artırmak için fiyat kırma politikası uygulamasıdır. Bunun dışında bir firma herkesten daha ucuza aynı hizmeti verdiğini iddia ediyorsa o firmaya şüpheyle yaklaşabilirsiniz. Bu nedenle fiyat performans dengesini çok iyi analiz etmeli ve ona göre firmanızı seçmelisiniz.
Eşya Miktarını Net Söyleyin
Nakliye firmalarıyla çıkan tartışmaların en büyük sebeplerinden biri de eşya miktarındaki çıkan anlaşmazlıklar. 3+1, 2+1 gibi yoruma açık miktar ifadelerinden kesinlikle kaçınmalısınız. Bunun yerine bir liste halinde evinizde taşınacak olan iğneden ipliğe bütün eşyaları bir liste yaparak bir örneğini görüştüğünüz nakliye firmasına bildirin. Bu sayede nakliye firması ile aranızda çıkabilecek sorunların büyük kısmını önlemiş olacaksınız. Aynı zamanda evinizin katını, asansörlü olup olmadığı gibi bilgileri de evkur şehiriçi  şehirlerarası nakliyat firmasına yazılı olarak bildirmeniz faydanıza olacaktır. Aksi durumlarda nakliye firması sizden fazladan ücret isteyebilir. Bu da canınızı sıkacaktır.
Sözleşme ve Sigorta Önemli
Karşılıklı güven tabi ki önemli ama kendinizi garanti altına almanız için anlaştığınız firma ile sözleşme imzalayarak, sigortalı bir taşıma hizmeti alın.

Evkur NakliyatBlog
Serdivan Evkur Evden Eve Nakliyat. İnsanlar için taşınmak artık çok sıradan bir durum olmaya başladı. Birçok sebepten dolayı insanlar artık şehir değiştirmek durumda kalıyor. Yaşadığı şehirde kullandığı eşyaları ne yapacağı konusunda sadece birkaç alternatifi bulunuyor. Eşyalarını ikinci el eşya alan dükkanlara satmak bunlardan biri. Ancak bu dükkanlar o kadar komik...