Akyazı Evden Eve Nakliyat

Evkur asansörlü evden eve nakliyat olarak, evden eve nakliyat, fabrika, ofis ve depo hastane kamu kurum taşımacılığı faaliyeti göstermekteyiz. İthalat veya ihracat yapan kurumsal firmalara da lojistik hizmetler sağlamaktayız.
Firmamız, en küçük taşıma işinden en kapsamlı taşıma işlerine kadar, her alanda hizmet vermektedir. Son model araç filomuz, nitelikli ve eğitimli kadromuz ile her türlü taşımacılık faaliyetlerinde başarıyla çalışmaktayız. Bizim için işin maddi boyutundan çok, sonucu önemlidir. Fiyat politikamızı, doğru ve gerçekçilikle belirlemekte, gerekli olan tüm aşamaları büyük bir titizlikle belirlemekteyiz. Verdiğimiz gün ve saatte işimize başlar ve sonuçlandırırız. Nakliye aşamalarında uyulması gereken her konuya özen gösterir, hatasız bir şekilde neticelendiririz.
Evkur evden eve asansörlü nakliyat, verdiği sözlerin arkasında durarak elde ettiği müşterilerine ve akyazı’ya layık bir firma olmaya devam edecektir.

Evkur NakliyatBlog
Akyazı Evden Eve Nakliyat Evkur asansörlü evden eve nakliyat olarak, evden eve nakliyat, fabrika, ofis ve depo hastane kamu kurum taşımacılığı faaliyeti göstermekteyiz. İthalat veya ihracat yapan kurumsal firmalara da lojistik hizmetler sağlamaktayız. Firmamız, en küçük taşıma işinden en kapsamlı taşıma işlerine kadar, her alanda hizmet vermektedir. Son model araç filomuz,...