Sakarya`nın en çok tercih edilen firması olan EVKUR NAKLİYAT ile evinizi sorunsuzca taşıyın. Bazı sebeplerden ötürü Sakarya`da evinizin şehir içi yada şehirler arası taşınmaya karar mı verdiniz ? Bu kararı verdiyseniz yüksek ihtimalle aklınızda takılan bir çok soru vardır. Sonuçta evinizi taşımak için Sakarya`da bulunan onlarca evden eve nakliyat firması ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Özellikle ilk defa evinizi taşıyacaksanız, tercih edeceğiniz nakliyat firmasını seçmeden önce öğrenmeniz gereken bazı şeyler vardır. Daha bilinçli bir nakliye müşterisi olmanız için öğrenmeniz gerekenleri bir kaç başlık altında size anlayacağız.

Sakarya Evden Eve Nakliyat Firmaları

Sakarya`da onlarca evden eve nakliyat firması bulunmakta. Peki evinizi sorunsuz taşımanız için hangi firmayı tercih etmeniz gerekiyor ? Öncelikle Sakarya evden eve nakliyat firmalarına ulaşmak için internetin gücünden yararlanabilirsiniz. Arama motorlarına “Sakarya evden eve nakliyat firmaları” yazarak sıralama sonucunda çıkan bir çok evden eve nakliyat firmasının web sitesine ulaşabilirsiniz. 

Sakarya evden eve nakliyat firmalarına interneti kullanarak ulaştım ama şimdi ne yapmam gerek ? 

Sakarya’da bulunan bir çok evden eve nakliyat firmasına ulaştınız ise yapmanız gereken bu firmalar arasında karşılaştırma yapıp kendiniz bir liste oluşturmanızdır. Sakarya evden eve nakliyat firmaları arasında kendinize belirli kriterler belirlemeniz gerekiyor. Bu kriterleri aşağıdaki şekilde oluşturmanızı tavsiye ederiz.

  • UYGUN FİYAT
  • İŞİNDE UZMAN KADRO
  • SİGORTALI & GARANTİLİ
  • ASANSÖRLÜ
  • YETKİ BELGELİ
  • SÖZLEŞME
  • ZAMANINDA TESLİMAT
  • 7/24 DESTEK

Yukarıdaki kriterlere göre Sakarya evden eve nakliyat firmalarını listeleyin. Listeniz bulunan firma sayısını 3 e düşürün. Bu 3 evden eve nakliyat firması arasında bir firmayı tercih ediniz.

Sakarya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Sakarya`da bulunan bir çok evden eve nakliyat firmasına ulaştınız. Firmalar arasında karşılaştırma yapıp, güzel bir liste oluşturdunuz. Firmaları tek tek aradınız ama aradığınız firmalar arasında size verilen fiyat yüksek yada bütçenizi aşan fiyatlar mı ? 

Sakarya evden eve nakliyat fiyatlarını düşürmenin yolları olduğunu biliyor musunuz ?

Sakarya`da bulunan evden eve nakliyat hizmetin bir standardı yoktur. 10 adet Sakarya evden eve nakliyat firması arasanız bile yüksek ihtimal bu firmalardan 7 tanesi size farklı fiyatlar verecektir. Öncelikle belirtelim, evden eve nakliyat hizmetinde 2 çeşit taşıma türü vardır. 

  1. Sakarya Şehir İçi Nakliyat
  2. Sakarya Şehirler Arası Nakliyat

Sakarya`da alacağınız hizmet türü ne olursa olsun fark etmez, evden eve nakliyat firmalarından aldığınız fiyatı düşürmenin bir kaç yolu bulunmaktadır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz;

1- Evinizde bulunan eşyaları siz kolileyin !

Evinizde bulunan ufak eşyaları Sakarya evden eve nakliyat firması kolileme yaparsa %30 daha yüksek fiyat alırsınız. Sakarya evden eve nakliyat fiyatını %30 düşürmek için evinizde bulunan ufak eşyaları sizin kolilemenizi tavsiye ediyoruz.

2- Evinizde bulunan eşyaların tam listesini yapın.

Evinizde bulunan eşyaların tam listesini yapın. Bu listeyi Sakarya evden eve nakliyat firmalarına WhatsApp yoluyla gönderin. Eşyalarınızın tam listesini gören firma yetkilisi, eşyanın azlığını yada çokluğunu iyi anlayıp yapılacak iş gücünü tam olarak iyi bileceği için size en az %10 daha az fiyat verecektir.

3-Bina içi asansörü kullanımını tercih edin.

Sakarya evden eve nakliyat firmaları fiyat verirken eşyaların taşınacağı katta bina içi asansörü var mı yok mu çok önem verirler. Örneğin Evinizin bulunduğu kat 4. Siz 4.cü katta bulunan evinizde bina içi asansörü varsa bunu mutlaka firma yetkisine belirtin. Çünkü bina içi asansörü kullanan evden eve nakliyat firması, dışarıdan modüler asansör kurmayacağı için %25 fiyat indirimi uygulayacaktır.

Bu yazımızda Sakarya evden eve nakliyat hizmetini profesyonelce uygun fiyatlara almanız için bu yazımızı hazırladık. Amacımız evini taşıyan her müşterimizin bilinçli olarak evinizi taşımasıdır. Bilinçli bir nakliye müşterisi olmanız sorunsuz taşınmanız anlamına gelmektedir.

Evkur NakliyatBlogsakarya evden eve nakliyat firmaları,sakarya evden eve nakliyat fiyatları
Sakarya`nın en çok tercih edilen firması olan EVKUR NAKLİYAT ile evinizi sorunsuzca taşıyın. Bazı sebeplerden ötürü Sakarya`da evinizin şehir içi yada şehirler arası taşınmaya karar mı verdiniz ? Bu kararı verdiyseniz yüksek ihtimalle aklınızda takılan bir çok soru vardır. Sonuçta evinizi taşımak için Sakarya`da bulunan onlarca evden eve nakliyat...