Sapanca evden eve nakliyat alanında hizmetlerini sürdüren firmamız, uyguladığı ücretsiz ekpertiz hizmetimiz ile nakliyat sektöründe farklılık yaratmaya devam ediyor.
Evkur evden eve nakliyat’a taşınma talebinde bulunduğunuzda, öncelikle sizden bir randevu alınıyor, evinize gelinerek eşyalarınızın taşınmaya esas teşkil eden ön çalışması gerçekleştiriliyor. Bu çalışma ile eşyaların cinsi, miktarı ve durumu tespit ediliyor, gereken ekipman ve personel ihtiyacı hesaplanıyor. Asansörlü taşıma isteniyorsa, buna göre hesaplamalar düzenleniyor. Sonuçta, en doğru ve hatasız bir fiyat çalışması gerçekleştiriliyor. Fiyatlarımız, en gerçekçi ve uygun olarak belirlenmekte olup, anlaşma sağlandığında, taşıma işleminin yapılacağı gün ve saatte, her hangi bir gecikmeye mahal vermeden nakliye işlemleri başlatılıyor.
İster şehir içi, ister şehir dışı olsun, tüm nakliyat işlerinizde sapanca’da evkur evden eve nakliyat hizmetlerine yaptırabilirsiniz.

Evkur NakliyatBlog
Sapanca evden eve nakliyat alanında hizmetlerini sürdüren firmamız, uyguladığı ücretsiz ekpertiz hizmetimiz ile nakliyat sektöründe farklılık yaratmaya devam ediyor. Evkur evden eve nakliyat’a taşınma talebinde bulunduğunuzda, öncelikle sizden bir randevu alınıyor, evinize gelinerek eşyalarınızın taşınmaya esas teşkil eden ön çalışması gerçekleştiriliyor. Bu çalışma ile eşyaların cinsi, miktarı ve durumu tespit...